İNEGÖL BELEDİYESİ PROJE TAKIMI

15.09.2020

Yerel Yönetimler düzeyinde bir ilki gerçekleştirmek için yola çıktık. Yaklaşık (1) yıldır devam eden Ar-Ge çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımızın park, mesire yeri gibi alanlarda sevdikleri ile birlikte ya da bireysel olarak seyahat etmelerini sağlayacak “Elektrikli Gezi Aracı” projemizin marka ve tasarım başvurularını gerçekleştirdik. Yenice DOSTUM Tesislerimizde aracımızı üretmek amacıyla "Elektrik ve Otomasyon Atölyesi" kurduk. Atölyemizde gönüllü olarak görev alacak heyecanlı takım arkadaşları arıyoruz. Takımımızda yer alan kişilerin yemek ve yol masrafları tarafımızca karşılanacak olup Teknofest gibi ulusal organizasyonlara katılım sağlanacaktır. Ayrıca takım üyelerimizin teknik açıdan kendilerini geliştirebilmeleri için çeşitli eğitim programları düzenlenecektir. Heyecanımıza sende ortak olmak ister misin?
Şehrimizin manevi değerlerinden olan Osmanlı’nın ilk şehidi Baykoca’dan ismini alan elektrikli gezi aracımız, 7+1 oturumlu kendine has konseptiyle üretime hazır hale getirilmiştir.
Ar-Ge çalışmalarımız kapsamında aracımızın montajını yapmak için Yenice DOSTUM Tesislerimizde çok güzel bir atölye oluşturduk.
Bu atölyede, İnegöl Belediyesinde görevli mühendislerimiz ve teknikerlerimizden oluşan “İç Takım” ve siz gençlerimizden oluşacak olan "Dış Takım" görev alacaktır. 

Proje sürecinde oluşturulan " Proje Takımı" ile birlikte;

  • Yarışmalara katılım,
  • Teknofest’e katılım,
  • Teknik eğitimlere katılım,
  • Elektrikli Gezi Aracı projesi sonrasında planlanan sürpriz teknolojik projelerde yer alma fırsatını yakalayabilirsiniz! 

 


Proje takımımızda gönüllü yer alarak ailemizin bir parçası olmak ister misiniz?

Sen de bu özelliklere sahipsen hemen başvurabilirsin!

  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden
  • Öğrenmeye ve diğer insanlarla birlikte çalışmaya hevesli
  • Dahil olduğu topluluğa yeni fikirlerle katkı sunmayı seven
  • Otomasyon teknolojileri hakkında bilgi sahibi ya da bu alana ilgi duyan (16 yaşından büyük 18 yaşından küçükler için veli izin belgesinin sisteme yüklenmesi gerekmektedir.)

 

Başvuru tarihi: 22 Eylül - 09 Ekim 2020

Mülakat tarihi: 12 - 16 Ekim 2020

Proje başlangıç tarihi: 01 Kasım 2020Genel Atölye Faaliyet Takvimi:

Proje takımı ile tanışma toplantısı

- Proje takımına yönelik farkındalık eğitimi 

Görev dağılımlarının gerçekleştirilmesi

Üretim çalışmasına başlanması

 

googel ads